Асорті зелені складається з кропу, петрушки, кінзи, зеленої цибулі і листу салату. Додаючи під час трапези ту, чи іншу зелень можна по-новому відкрити для себе блюдо! Наприклад, кріп володіє свіжим і сильним пряним смаком, кінза різка і гіркувата, петрушка здається і солодкою і гіркою одночасно, а зелена цибуля за смаком не така різка як його ріпчастий побратим, але досить пікантна.
Якщо вам хочеться легкої та свіжої закуски на столі, то нічого краще ніж овочева нарізка вам не знайти. Асорті складається з помідор, огірків та перцю. Такий набір чудово підійде до м'ясного, рибного, дитячого чи вегетаріанського меню. Крім того, калорійність овочів мінімальна, а користь і кількість вітамінів в них велечезна.
Соління власного приготування прекрасно вписуються майже в будь-яке меню. Особливо смакують з м'ясними продуктами та стравами на мангалі. В асорті входять: мариновані огірки, помідори, перець начинений капустою, слива та гриби.
Пропонуємо урізноманітнити вашу трапезу грецькими оливками.Соковиті і м'ясисті чорні оливки мають м'який смак, а зелені оливки навпаки - гострий і пряний.
Пропонуємо урізноманітнити вашу трапезу грецькими оливками.Соковиті і м'ясисті чорні оливки мають м'який смак, а зелені оливки навпаки - гострий і пряний.
Зробіть меню різноманітніше, добавивши до нього пікантні та ароматні каперси. Смак їх можна порівняти з гірчицею або чорним перцем. Смак у каперсів пікантний, гостроватий, злегка терпкий, кислуватий, трохи гірчичний. Каперси є низькокалорійним і дієтичним продуктом.
Родзинкою італійської кухні вважаються - в'ялені томати. Шматочки помідора висушені і залиті маслом з ароматом спецій і трав зустрічаються в багатьох салатах, піці і як окрема закуска. Правильна технологія приготування дозволяє повністю зберегти корисні властивості свіжих помідорів.
В асорті представлено п'ять видів сиру, які подаються з медом, горішками і цукатами. "Пармезан" має яскравий, глибокий смак і неповторний аромат. Сир з пліснявою "Горгонзола" має пряний , трохи солонуватий смак, а "Сулугуні" навпаки - ніжний і прісний. "Брі" має м'яку структуру і підкорить вас ніжним смаком, а сир "Гауда" характеризується особливим смаком з ніжним горіховим присмаком.
Креветки – це дуже смачні та дієтичні ласощі, справжній подарунок для гурманів з глибини морів. Обсмажуючи цей делікатес на вершковому маслі з соком лемону м'ясо стає ніжним і смачним а додавання часнику та спецій робить його трішки пікантним. В подачі від кухарів ресторану PARCORNER тигрові креветки стануть прикрасою до вашого столу.
Ніжний оселедець подається на смаженій картоплі, відвареному буряку, на солоних огарках з маринованою цибулею. Філе приправлено таким чином, щоб максимально розкрити смак риби, яка просто тане в роті. Ця закуска відмінно доповнить ваш обід або вечерю.
Карпаччо – це традиційне блюдо італійської кухні, яке є кулінарним символом Венеції. Карпаччо з тунця - відмінна закуска для застілля чи свята, та вважається легкої холодною закускою вищої якості. Тонко нарізані смужки тунця окроплені оливковим маслом та соєвим соусом подаемо з томатною сальсою та хрусткими рисовими чіпсами.
Замовити тартар з тунця до столу - це означає догодити практично всім гостям без винятку. Незалежно від того, люблять ваші гості рибу чи ні, ця страва їм неодмінно сподобається. Різаний кубіком тунець заправляється оливковим маслом, бальзамічним оцтом, мілко різаними каперсами та синьою цибулею. А краплі лайму та тобаско додають довершеності смаку.
Карпаччо – це найпопулярніше італійське блюдо, основою якого є тонко нарізана сира яловичина. М’ясо доповнюють соусом, в'яленими томатами, пармезаном і зеленню.Подають з тостами як закуску.
Тартар - це страва французької кухні, прийшло до Європи зі Сходу, де мешкали татаро-монголи. Готується з лосося, овочів, фруктів і навіть ягід, які супроводжуються пікантним соусом. І все ж визнана класика - тартар з м'яса яловичини. Мілко нарізана вирізка заправляється спеціями, оливковим маслом, гірчицею, мілко різаними каперсами, солоним огірком, цибулею та яєчним жовтком. Подають з тостами як закуску.
Складно уявити українську кухню без сала. Сало з проріззю — так зване генеральське, натуральне фермерське сало з прошарками м`яса. Щоб в повній мірі насолодитись смаком, сало подається до столу з цибулею та гірчицею. Зазвичай таку закуску замовляють разом до борщу або під чарку горілки.
Асорті складається з прошутто, бастурми та нарізки сиров'ялених ковбас. Кожен з сортів м'яса має неповторний смак від ніжногоі м'якого до насиченого пряного. Попестіть свої смакові рецептори неймовірними і різноманіітними смаками.
Пропонуємо вашій увазі соковитий і до того ж низькокалорійний салат з печених баклажанів. В ньому баклажани чудово поєднуються з помідорами, кінзою і м'яким козиним сиром. Пікантну нотку вносить тоненько нарізана червона цибуля. Це блюдо ідеально підходить для людей, які постійно піклуються про свою фігуру.
Грецький салат — традиційна страва грецьких селян. У перекладі з грецької перекладається саме, як сільський салат. Салат із свіжих овочів - джерело вітамінів. Чорні оливки, кільця червоної цибулі, чебрець та розмарин вигідно відтіняють смак овочів. Ніжна оливкова олія і м'який сир фета з солонуватим смаком цікаво доповнює салат.
Салат з груші з руколою так і віє Італією, адже це блюдо є самим справжнім обідом в італійському стилі. Ніжна, сповнена смаку, обсмажена з тім'яном на вершковому маслі груша, різка та виразна рукола, ледь солонуватий м'який сир брі. Суміш насіння сбалансовує солодкість груші ігірчинку рукколи, а оливкова олія і крем-бальзамік з лимоном наповнюють смаком. Це один з найвдаліших рецептів салатів, який на довго залишається в спогадах.
Мікс салат — це основа здорового харчування і прекрасне джерело вітамінів та корисних речовин. Мікс салат з томатами заправляємо кунжутним соусом та посипаємо пармезаном, що позитивно впливає на смак і зовнішній виглядсалату. А обсмажений в кунжуті тунець робить салат ситним та насичиним за смаком.
Салат неймовірно поживний. Для його приготування використовують відварену телятину, смажені печериці, солоний огірок і червону цибулю. А соус з майонезу і часнику придає салату пікантності, або ж салат можна заправити оливковим маслом зі спеціями.
Свіже і соковите листя салату айсберг в поєднанні з ніжним курячим філеі томатами - основа салату. Хрусткі сухарики і бекон роблять блюдо ще більш насиченим смаком. А соус "цезар" містить пряні спеції що дозволяє зробити смак свіжої зелені цікавіше і яскравіше.
Салат включає в складі багато зелені, смажену картоплю, курячу печінку обсмажену в теріякі і варені перепелині яйця, медово-гірчичний соус що поєнує різноманіття смаків в одне ціле. Салат з курячою печінкою досить ситний, тому його можна подати як самостійне блюдо. Він підходить для щоденного меню, а також цілком може прикрасити святковий стіл.
Грибна юшка з галушками – смачне і ситне перше блюдо, яке припаде до смаку усій родині, особливо прихильникам веганської кухні. Страва включає білі гриби, ріпчасту цибулю і галушки. Нарізані кубиком білі гриби спочатку бланшерують з цибулею, а потім готують у грибному бульйоні разом з галушками. Перед подаванням до столу страву посипають дрібно нарізаною зеленнюу. Все просто але смачно, ситно і корисно!Те, що треба для обіду!
Фінська юшка має спільні риси з ухою, марсельською і червоною юшкою, а також з американським крем-супом з морепродуктів. Ми ж об'єдналим в нашій юшці найкраще від традиційних світових рецептів. Готуємо юшку на насиченому рибному бульйоні з річної риби, додаємо моркву, цибулю, картоплю, цвітну капусту, брокколі, томати та лосось, ретельно підібрані спеції та вершки. Цей вершковий суп з лососем виходить наваристим, ароматним. У ньому є все для повноцінного обіду чи вечері.
Курячий бульйон — легкий, смачний і насичений корисними речовинами продукт. В бульйон при варінні додають м'ясо курки, овочі, локшину і спеції, а при подачі до столу перепелині яйця та зелень, що значно підсилює смакові і корисні властивості бульйону. Вживаючи курячий бульйон у гарячому вигляді, можна налагодити роботу травного тракту, стимулювати роботу шлунка і дванадцятипалої кишки.
Перша асоціація з Україною - це червоний український борщ з пампушками. У склад українського борща входить до двадцяти найменувань продуктів - капуста, картопля, квасоля, морква, червоний перець, помідори, цибуля, часник та обов'язково додають буряк, завдяки йому борщ забарвлюється темно-червоним (буряковим) кольором. Борщ варять на м'ясному бульоні зі свинини, тому він не тільки корисний, а й дуже поживний. Вже при подачі до столу в борщ додають сметану та подрібленну зелень.
Швидше за все, ви не знали, що в капусті броколі міститься більше вітаміну С, ніж в апельсинах чи лимонах. Крім того, в броколі містяться вітаміни групи В, вітамін Е, вітамін А, кальцій, магній, калій, цинк, та ін. Перед запіканням брокколі відварюємо у невеликій кількості води, викладаємо на пательню, засипаємо сиром сулугуні і пармезаном, заливаємо вершками і додаємо трохи спецій. Запікаємо до появи золотистої шкоринки.
Без цієї страви тяжко уявити карпатську кухню, бо банош уже став справжньою візитівкою гуцульської кухні. Це блюдо начебто просте, але являє собою в приготуванні цілий ритуал. Банош готується з кукурудзяної крупи, яка вариться на вершках з додаванням молока, поєднується з сиром сулугуні і подається зі смаженими печерицями.
Без цієї страви тяжко уявити карпатську кухню, бо банош уже став справжньою візитівкою гуцульської кухні. Це блюдо начебто просте, але являє собою в приготуванні цілий ритуал. Банош готується з кукурудзяної крупи, яка вариться на вершках з додаванням молока, поєднується з сиром сулугуні і подається з беконом.
Вважається, що деруни — національне білоруське блюдо, там їх називають «драники», але відомі майже у всьому світі. У чому ж суть дерунів, в цілому. Очищена картопля натерається на тертці, змішується з натертою цибулею та курячими яйцями і невеликі коржі, схожі на оладки смажаться у великій кількості масла. Подаються до столу з беконом і обов'ясково зі сметаною.
Курячі нагетси — страва, яку люблять і діти, і дорослі. За популярністю у фаст-фудах вона змагається із беззаперечним лідером — картоплею-фрі.
Дорадо, або спар золотистий, (Sparus aurata) — океанічна риба, що мешкає в Атлантичному океані і Середземному морі, дуже рідко зустрічеється в Чорному морі. Замаринована в спеціях з розмарином та лимоном і обсмажена на мангалі до золотистого кольору - неймовірно смачна. Цю рибу оцінять любителі здорового способу життя та прихильники низькожирових дієт, оскільки в середньому ця риба містить всього 1,8 гр жирів на 100 г філе.
Сібас, або лаврак звичайний (Dicentrarchus labrax) — океанічна риба, поширений у східній Атлантиці і Середземному морі. Цю рибу вважають продуктом преміум - класу. ЇЇ м’ясо дуже ніжне. Воно має тонкий смак. Сібас рекомендований людям, які прагнуть мати струнку фігуру. Причому не тільки із - за низької калорійності, скільки через насичення організму життєво важливими живильними речовинами, недолік яких веде до неконтрольованого "жору" і думки на кшталт: "Хочу чогось, але не знаю чого. Тому з’їм щось - щось солоденьке".
Палтус відрізняється неймовірною ніжністю, бездоганним смаком та повною відсутністю кісточок, а ті що є дуже м'які. Він майже не вимагає ніяких спецій, щоб вони не забили натуральний смак риби. Палтус смажений в ніжному клярі виходить найбільш ніжним і соковитим, а гарнір з овочевого соте підкреслює легкість риби. Без перебільнення, смаженого палтуса багато не буває, настільки він смачний.
Вишукана страва до святкового столу. На малому вогні філе сьомги бланширується на вершковому маслі, що придає рибі ще більш ніжних текстур у смаку. Креветки обсмажуються з часником і соком лимона. Обєднавши рибу з креветками додаємо вершки та сир що робить смак м'яким, але дуже насиченим з притаманним ароматом сиру горгонзола. Насолоджуйтесь не лише досконалим смаком, а й отримуйте справжнє естетичне задоволення від блюда.
Корисність сьомги тяжко переоцінити адже містить важливі поліненасичені кислоти Омега-3 та Омега-6, підвищує імунітет та є справжнім секретним інгредієнтом для зберігання молодості та краси! Філе сьомги ми бланшеруємо на вершковому маслі, додаємо подрібленний шпинат, томати і заливаємо вершками. Завдяки такому соусу риба виходить більш соковитою і смачною і виглядає блюдо досить вишукано.
Філе курки, печериці і вершки - це дуже вдале поєднання. Вершки роблять біле м’ясо курки більш м’яким і соковитим, а сир пармезан надає страві приємного аромату та ніжний і вишуканий смак.
Це вельми популярне блюдо в нашому ресторані. Гармонія ніжності, соковитості і смаку. Страва готується з ніжної телячої вирізки, що обсмажується з печерицями, а потім тушкується зі спеціями у вершковому соусі з сиром пармезан. Сир надає страві приємного аромату та ніжний і вишуканий смак. Спробуйте і переконайтеся самі, як шматочки телячої вирізки просто тануть в роті.
Теляча вирізка, відома своїм м`яким смаком і неймовірною соковитістю. Так як вирізка знаходиться під ребрами, нижче спинного хребта, ця частина тіла тварини, дуже мало експлуатується протягом його життя. І саме тому, м`ясо таке ніжне. А поєднав зі спеціями має виражений смак, прекрасний аромат і приємну текстуру.
Люля-кебаб - являє собою м'ясний фарш, у вигляді ковбасок, адже він так і перекладається з арабської: "люля" - трубка, "кебаб" - смажене м'ясо. Суміш фаршу з свинини і яловичини, зіра, хмелі-сунелі, цибуля, зелень кінзи та петрушки, все це добре вимішується і формується в ковбаски. Смакуйте із задоволенням, і нехай ароматний люля-кебаб стане приводом, для ще одного візиту в PARCORNER!
Ці реберця в густій кисло-солодкій глазурі, це така собі класика приготування реберець. Вони виходять м’якенькі і ніжні, аж тануть у роті. Ви це зрозумієте, як тільки відчуєте їхній смак - це вибух смаку.
Пельмені! Для того, щоб приготувати смачні пельмені, перш за все, ми використовуємо ніжне тісто і свіже м'ясо. І що дуже важливо - ми добе знаємо як ліпити, а також, як і скільки варити розкішні домашні пельмені.
Картопляне пюре люблять всі без винятку. Здавалося б, простіше простого, приготувати картопляне пюре, але є невеличкі секрети в приготуванні:)
Карто́пля фрі — шматочки картоплі, обсмажені у великій кількості розпеченої рослинної олії (фритюрі).Ну хто ж не любить, картоплю фрі??? Це справжня зірка всіх фастфудів світу. Не забудьте захопити колу, до своєї картоплі фрі.
Ця страва проста, але в той же час смачна, ситна і дуже апетитна – картопля по-селянськи, обсмажена на петельні і заправлена часником і кропом. Від одного лише її виду слинки потечуть.
Соус Ткемалі - це грузинський соус, которий готуєтся з кислих слив з додаванням спецій, часнику, разаної зелені. Ідеально підходить до будь-яких м’ясних та рибних страв, овочів та картоплі.
Наршараб (азерб. Narşərab) — азербайджанський соус, що отримується методом згущення гранатового соку, а потім до нього додають: цукор, коріандр, базилік, корицю, лавровий лист, чорний перець. Наршараб зазвичай замовяють до м'ясних і овочевих страв, а також, інколи до риби.
Домашня аджика прекрасно доповнить своїм ароматом і смаком , будь-яке м'ясне, рибне або овочеве блюдо на вашому столі. Домашня аджика- не дуже гостра і помірно пікантна, а до її складу входить: перець ратунда, червоний гострий перець, помідори, яблука, морква і часник.
Хачапурі по-мігрельські, відрізняються від інших побратимів тим, що сир у них не тільки всередині, але і зовні. Секрет смачного хачапурі - це якісні компоненти, в поєднанні з любов’ю кухаря. Тісто відіграє велику роль, під час приготування, а сирна начинка перетворює тісто в цікаве поєднання- повітряної м’якості і тягучості. Спробувавши цю страву лише раз, ви захочете їсти її знову і знову.
Хачапурі по імеретинськи - одна з найвідоміших страв грузинської кухні, що являє собою- корж з тіста , з сирною начинкою всередині, і славляться своїм чудовим смаком і досить тонким виконанням.
Аджарські хачапурі ( в народі - човник з яйцем) - найсмачніша сирна випічка. Дріжджове тісто, велика кількість сиру сулугуні, зверху куряче яйце і вершкове масло. Тут не потрібні слова, треба просто скоштувати:)
Хачапурі зі шпинатом - популярна в Грузії випічка. Являє собою- корж із дріжджового тіста, всередині якого: шпинат, кінза, зелена цибуля і сир сулугуні. Це більш, полегшений і вітамінний варіант хачапурі. Особливо сподобається, прихильникам веганської кухні.
Хто не любить хачапурі? Хачапурі люблять усі! Страва включає: дріжджове тісто, смажені печериці і велику кількість сиру сулугуні. Цей пиріг припаде до смаку, усій родині.
Кубдарі – сванский пиріг з тіста для хачапурі і м'ясної начинки. М'ясо для кубдарі – свинина, замаринована зі спеціями, велика кількість зелені, цибуля та часник . Цибуля надає додаткову соковитість, і кожен маленький шматочок м'яса.... Навіщо я розповідаю, скоштуйте самі:)
Хачапурі Кахетинський с бастурмою, користується підвищенним попитом, завдяки особливому м'ясному присмаку. Бастурма чудово поєднується з сиром сулугуні, каперси доповнюють і підкреслюють смак м'ясу, а помідори роблять хачапурі, більш соковитим і ніжним. Такий пиріг просто тане у роті, він відмінно втамує голод і стане ідеальною закускою до пива.
Хачапурі з бараниною - один з рідкісних видів, всім відомих грузинських хачапурі. М'ясо баранини, грузинські спеції, кінза, ніжне тісто та сир сулугуні , в поєднанні з любов’ю кухаря - це і є секрет смачного хачапурі. Спробувавши цю страву лише раз, ви захочете їсти її знову і знову.
Хачапурі з м'ясом та сиром - пиріг з тіста для хачапурі, сиру сулугуні і м'ясної начинки. Внутрішній шар - свинина, замаринована зі спеціями, велика кількість зелені, цибуля та часник, а зовнішній - сир сулугуні, вимішаний з яйцем. Це дуже ситний і потужний, за смаком хачапурі. Може бути основним блюдом , або закускою для компанії.
Лаваш? Що тут дивного? Але наш лаваш, не схожий на грузинський або армянський лаваш, і це не шотті. Такий собі винахід наших кухарів. Він дуже смачний і тому популярний, і повинен бути у кожного на столі.
Запитайте у офіціанта, який десерт сьогодні зробе ваш день яскравішим і ще більше підніме вам настрій :)
Морозиво - заморожений десертний продукт, з моментом найвищого задоволення. Морозиво сприяе виробленню в організмі серотоніну - речовини, яка відповідає за хороший настрій і бореться зі стресами. Так вам який настрій більш до вподоби? Шоколадний? Вершковий? Чи карамельний? А може зі смаком кави?
Сорбе, також сорбет ( фр. Sorbet) - заморожений десерт, приготований з цукрового сиропу і фруктового соку або пюре . Сорбет часто подають між зміною страв, оскільки він добре покращує переварювання їжі. Сорбет служить чудовим десертом, і подається, як і морозиво - в креманках .
Які смачні все таки ці сирники - ті найсолодші, смачні, знайомі з дитинства нам сирники. Доречі, сирники - це наша українська національна страва. Сирники з сметаною прекрасно підходять у якості сніданку або десерту.
Нали́сники — тонкий млинець, в який загортають начинку з сиру, в України називають налисниками. Начинку з сиру загортають в млинці, у вигляді трубочки , після чого запікають на сковороді разом з густою, смачною сметаною.
Щедру українську кухню абсолютно неможливо уявити без вареників з вишнею. Запах цієї літньої ягоди, її соковитість, кислинка і яскравий колір, перетворюють в шедевр, улюблену страву.
Термін compote (компот) -означає десертний напій. Компот готується з фруктів або ягід. Найчастіше, фрукти і ягоди відварюють у цукровому сиропі і дають настоятися, натягнутися смаку.
У самому слові узвар, вже закладено принцип приготування — компот із сухофруктів «заварюється». Сухофрукти доводять до кипіння і настоюють тривалий час на малому вогні.
Кака́о - напій, до складу якого обов'язково входить какао, молоко і цукор. А про користь какао писати можна дуже довго, це насправді не тільки смачний, але й дуже корисний напій.